NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Foto: Rijád i dohoda s Tipsportem. Taková byla první polovina sezony

 08.07.2021 06:30 | AUTOR: Martin Cáp |
FOTOGALERIE

ikonka

Dostihový rok 2021, jehož první měsíce silně poznamenala pandemie covidu-19, se přehoupl do druhé poloviny. Pokusili jsme se vybrat určující události a hlavní postavy prvních šesti měsíců. Připomeňte si letošní milníky v naší souhrnné fotogalerii.

reklama 12C

Pro zobrazení fotogalerie klikněte na obrázek výše.

Foto: Petr Guth, dostihovy-svet.cz (hlavní doprovodné foto); Bohumil Křižan / Jockey Club ČR, Pavla Pechmanová, Ivan Krejza, Marek Sekáč, Marcela Kozová, Josef Malinovský, Eva Kopečná, Martin Cáp, Luka Racing, Otakar Kroužecký, BPA Sport marketing a.s., Závodisko Bratislava, France Galop (uvnitř fotogalerie).K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace