reklama 11B

reklama

Equiservis nabízí hit letošního léta: Saka z perforovaných materiálů

 15.06.2020 16:40 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Pokud hledáte lehké a dokonale prodyšné sako, ve kterém vám nebude horko ani v teplejším počasí, přinášíme vám pár tipů, které můžete najít v nabídce prodejen Equiservis. Tato saka z perforovaných materiálů jsou objevem posledních let.

reklama 12A

Lehká saka z perforovaných materiálů jsou díky drobným dírkám vysoce prodyšná a velmi rychle schnou, materiály jsou pružné, takže nejste nijak omezeni v pohybu, současně je zachován perfektně padnoucí střih. Nemusíte mít žádnou obavu, že dírkovaný materiál nevypadá hezky – vůbec. Těchto perforací si všimnete jen opravdu zblízka.
 

Sako Fair Play Taylor Comfimesh

 

Lehké a velmi pružné sako bez podšívky, materiál není vyloženě dírkovaný, perforace je jen naznačená. Je ale skutečně velice pohodlné, moc hezky sedí a z letních sak, která Equiservis nabízí, je asi nejvíce elegantní – na límci a rukávech má aplikace ze třpytivých kamínků.
 
Cena: 5395,- 
 

Sako Horseware Motion Lite AA Platinum

 

Jedno z nejlehčích sak v nabídce Equiservisu. Dírkovaný funkční materiál je úžasně lehký a příjemný na těle, nemačká se a rychle schne. Střih a design saka navrhovala pro Horseware dílna Alessandro Albanese, jedná se tedy o skutečně propracovaný kousek, který dokonale padne.
 
Cena: 4645,-
 

Sako Spooks Johanna

 

Další ultralehké sako ze síťovaného materiálu, který vám zaručí prodyšnost i v teplých dnech. Dokonalá funkčnost, pružnost a pohodlí spolu s perfektně padnoucím střihem a elegantním designem. 
 
Cena: 5195,-
 

Sako Schockemoehle Air Cool

 

Poslední z velmi zdařilých letních sak, které najdete v prodejnách Equiservis – lehký perforovaný materiál, pružný, vzdušný a rychleschnoucí. Pěkně padnoucí střih v kombinaci s funkčním materiálem vám zajistí pohodlí při každém pohybu.
 
Cena: 5020,-


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace