reklama 11C

reklama

Equiservis přichází s jarní dávkou inspirace v podobě nového katalogu

 03.04.2020 15:33 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Potřebujete doplnit vybavení na jaro? Zůstaňte v klidu doma a vybírejte pohodlně a bezpečně online. Společnost Equiservis pro vás s příchodem jara připravila další z oblíbených katalogů plný tipů a nápadů na praktické a krásné kousky.

reklama 12D

Nový katalog od Equiservisu přináší to nejlepší z aktuálních kolekcí jaro/léto 2020 a je ke shlédnutí samozřejmě také v online verzi.
 
Za pozornost určitě stojí nové barvy oblíbených dek Bucas, ale i luxusní a půvabná kolekce značky Equiline. Svou dokonalostí vás přesvědčí jezdecký nepromokavý kabát Busse propracovaný do posledního detailu či tréninková funkční bunda Ariat.
 
Na několika stránkách katalogu upoutají vaše oči vybrané kousky z nabídky westernového vybavení a na své si přijdou samozřejmě i malí začínající jezdci.
 
Všechny aktuální novinky navíc nyní můžete objednat se slevou 15 %, která platí téměř na celý eshop včetně sedel. Více zjistíte na stránkách www.equiservis.cz
 

ONLINE VERZE KATALOGU ZDEK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace