reklama 11D

reklama

Equiservis hlásí: e-shop slevy nyní platí i v kamenných prodejnách

 29.04.2020 09:00 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ V rámci znovuotevírání prodejen nabízí společnost Equiservis aktuálně probíhající slevy z e-shopu také ve všech svých prodejnách. Využít můžete tak slevy 10 % na zlevněné zboží či 15 % na nezlevněné bundy, vesty a mikiny.

reklama 12C
 
Equiservis nabízí aktuálně probíhající slevy z e-shopu také ve všech svých prodejnách! Vzhledem k vládnímu nařízení v nich samozřejmě platí povinná zavedená opatření, která musí zákazníci dodržovat. 
 
Pro zákazníky, kteří i nadále preferují bezpečnější on-line nákup přes e-shop, stále platí kromě prodejních slev i sleva 50 % na dopravu a od pondělí 27. dubna opět obnovená možnost osobního odběru již připravené objednávky.
 
 

 

A jaké slevy nyní můžete využít?

 

• Sleva 10 % na veškeré zlevněné zboží včetně sedel 

• Sleva 15 % na nezlevněné bundy, vesty, mikiny včetně nových kolekcí

• Doprava za půl pro e-shop objednávky nad 2.000 Kč

 
 

Podrobné podmínky nabízených akcí najdete ZDE

 
 
 
 
Ceny zobrazené na e-shopu jsou již po slevě a jsou konečné. Ceny v kamenných prodejnách budou upraveny u pokladny. Slevy platí pouze na zboží skladem a neslučují se s věrnostní slevou či žádnou další akcí. Akce platí do odvolání.


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace