ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11C

Dění v týdnu: Třikrát Světový pohár a Češi na mezinárodních závodech

 23.11.2021 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Poslední víkend v listopadu nabídne hned trojí Světový pohár. Vozatajové míří do Stockholmu, parkuroví a drezurní jezdci pojedou do Madridu. České barvy se představí v Olivě a Riesenbecku. Na domácí scéně se bude konat Zimní jezdecký pohár.

reklama 12A

 

Poslední listopadový víkend přinese hned troje závody halového Světového poháru. Nejlepší vozatajové světa se sjedou do Stockholmu, aby tam soutěžili o druhou sadu bodů do žebříčku čtyřspřeží. V tomto kole se představí Jozsef Dobrovitz, Boyd Exell, Mareike Harm, Glenn Geerts a Michael Brauchle.
 
Mítink série World Cup proběhne také v Madridu, a to hned ve dvou disciplínách, v drezuře a parkurovém skákání. Kvalifikační Short Grand Prix se pojede 26. listopadu a o den později nastoupí drezurní dvojice do Grand Prix kür. Parkurová soutěž bodovaná do Světového poháru je na programu v neděli 28. listopadu. 
 
Čeští jezdci se chystají do Olivy a Riesenbecku. V případě Olivy se na start soutěží postaví Sára Vingrálková a do německého Riesenbecku míří Iva Eisermannová.
 
Na domácí scéně se bude konat další část Zimního jezdeckého pohár, a to v sobotu 27. listopadu v Královicích. Halové parkurové závody proběhnou také v Nových Zámcích a o den později také v Herouticích.
 
 
Ilustrační foto: Christophe Taniére / FEI


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE