ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

Čeští reprezentanti slavili vítězství při CVI v Budapešti. Čtyřikrát!

 05.05.2019 19:03 | AUTOR: Lukáš Klingora |
OBRAZEM

ikonka

Výjezd české reprezentace na mezinárodní voltižní závody CVI do maďarské Budapeště snad ani nemohl dopadnout lépe! Početná česká ekipa odtamtud odváží krásná čtyři vítězství. Češi jednoznačně ovládli soutěže skupin a nejen ty…

reklama 12C

Skvělou formu přivezly české jezdkyně do soutěže určené dětem v rámci 1*. Pro vítězství si s konečným výsledkem 6,584 bodů dojela Emma Žůrková. Málo chybělo k tomu, aby Češi odvezli z této kategorie také stříbro. Valerii Gasanové od toho dělily pouhé tři setiny bodu a musela se tak spokojit s bronzem.

Stejná umístění braly Češky i v soutěži dětí 2*. Tam si pro vítězství dojela Klára Kyselá s 6,492 body a elitní trio s 6,326 body uzavřela Adéla Kotolová.
 

Výsledky spolu s fotogalerií Petra Videnky z prvního dne najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 

Silnou konkurencí byly v Budapešti české skupiny. Ty totiž ovládly soutěž juniorů 2* i seniorskou soutěž 3*. Mezi juniory exceloval tým TJ Slovan Frenštát, který na konci jako jediný překročil hranici výsledného skóre 7 bodů. S více jak jednobodovým náskokem, a taktéž přes hranici sedmi bodů, odváží se seniorské soutěže vítězství skupina JK Voltiž Albertovec.

Češi obsadili elitní příčky také v individuální soutěži juniorů 2* a seniorů 3*. V první zmíněné z toho bylo stříbro Terezy Czyžové se 7,310 body.  Mezi seniory brala bronz Kateřina Kocurová s 5,812 body.

 

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM

Foto: Petr Videnka
reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace