NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Lamprechtshausen: Čeští junioři uspěli. Skutecký vyhrál, Španko druhá

 25.09.2021 17:49 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Čeští junioři, kteří se účastní mezinárodních parkurových závodů v Lamprechtshausenu, mají za sebou úspěšný den. Viktor Skutecký s Jolly Jokerem vyhrál v sobotu 25. září juniorskou túru do 125 centimetrů. Emma Sophie Španko byla druhá.

reklama 12C

 

Juniorská túra v rámci CSI Lamprechtshausen se v sobotu 25. září stala českou záležitostí. Vítězem se stal Viktor Skutecký s oldenburským ryzákem Jolly Jokerem. Kurz s překážkami do 125 centimetrů překonal s nulou v čase 63,97 sekundy. Druhé místo obsadila Emma Sophia Španko na Electric Lady, která rovněž nechybovala.
 
Foto: Radim Skutecký


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace