Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Češky ovládly finále při CDICh v Zakrzowě. Vášáryová zapsala hattrick

 23.10.2021 19:01 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Sobota 23. října nabídla vrchol ve třech rundách v rámci CDI v Zakrzowě. Finálovou úlohu jeli třeba jezdci v kategorii dětí a soutěž opanovaly české dvojice. Johana Vášáryová opět vyhrála a zaznamenala tak v Polsku hattrick.

reklama 12C

 

Sobota 23. října byla pro většinu českých účastníků CDI v Zakrzowě posledním závodním dnem, protože neděle nabídne už jen tři úlohy. V sobotu tak vyvrcholila runda pro pony. Ve freestylu získala Zuzana Hradilová čtvrté místo. V sedle ryzáka Arturo Martini dostala přes 72 procent. Vyhrála dánská dvojice Signe Munch Wiberg a Noerlunds Vladimir.
 
Vrcholem dětské túry byla individuální úloha FEI, kterou ovládla Johana Vášáryová s Firestonem. Česká jezdkyně tak zaznamenala vítězný hattrick, protože první příčku obsadila ve všech dětských kolech. Za sobotní výkon dostala 78,602 procenta. Druhé místo brala další česká reprezentantka Veronika Sedláčková s Givestou a čtvrtá dojela Kateřina Sekaninová na Handiness.
 
V IM-1 v rámci CDI2* se představila Hana Vášáryová s hnědákem Davidem du Plessis-Belliere, jež se skóre 67,010 procenta skončila sedmá. Stejná pozice patřila také Elišce Skřivanové s Farewellem ve volné úloze pro mladé jezdce. Ta dostala přes 71 procent. Z vítězství se radovala Dánka Amalie Skov Christensen v sedle valacha Sandbaek´s Wonder Hitt.
 
Foto: Hana Vášáryová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace