ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11B

Ayache vyhrál páteční GP v Brně. Civišová zapsala 87 procent v CDIYH

 24.06.2022 20:20 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V pátek 24. června odstartoval v Brně na Panské líše další ročník tradičního mezinárodního drezurního mítinku CDI-W. Grand Prix v rámci tří hvězd vyhrál Francouz Alexandre Ayache. Dařilo se Petře Miki Civišové, která ovládla CDIYH.

reklama 12D

 

Hned v první den závodů CDI Brno, tedy 24. června, se jelo deset úloh. Nejvyšší úroveň měla Grand Prix v rámci CDI3*, kterou vyhrál Francouz Alexandre Ayache v sedle klisny Jolene. Jeho výkon měl hodnotu 69,891 procent. Tento jezdec už v minulosti v Brně dokázal vyhrát Grand Prix kür bodovaný do Světového poháru
 
V úloze St. George se nejvíc dařilo moldavské dvojici Alisa Glinka a Jewel Star, která dostala přes 71 procent. Nejvýše postavený Čech v této úrovni byl Jan Zamec na Dr. House H, který dojel čtvrtý. Stejnou příčku získala česká dvojice Nikola Feherová a Gallileus vd Berkenhoeve v rundě pro mladé jezdce. Sportovci do 25 let měli na programu úlohu IM-II, kterou zajel nejlépe Polák Filip Kowalski v sedle klisny Bel Fleur. Jejich známka měla hodnotu bezmála 70 procent.
 
Vysoko ohodnotili rozhodčí výkon Petry Miki Civišové, která závodila s šestiletou hanoverskou klisnou Famosou v rundě pro mladé koně CDIYH a zapsala celých 87 procent! Radost dělali českým fanouškům i účastníci kategorie dětí. České dvojice obsadily tři nejvyšší příčky. Vyhrála Anna Marie Křížová s Diamantinou, druhá byla Veronika Sedláčková na Givestě a třetí místo získala Anna V. Sigismondi s No Fear vd Bruel.
 
V pony túře se Veronika Sedláčková umístila na páté příčce, sedlala Lorda S a zapsala skoro 67 procent. Hned za ní pak dojela Zuzana Hradilová na Arturo Martini. Anna Procházková s hnědákem Roncevallem OLD skončila sedmá v CDIJ.
 
Foto Stanislav Pitela


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE