reklama 11A

reklama

Aleš Opatrný: Po víkendu už se podívám, kam vyrazit do zahraničí

 13.06.2020 18:05 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Snad nikdo nepochybuje o tom, že je Aleš Opatrný česká parkurová jednička. Své umění opět v plné síle předvedl při Červnové ceně v Chuchli, v níž bral první tři příčky. „V neděli jedu do Zduchovic a pak už se podívám po zahraničních závodech,“ říká.

reklama 12D

 
Aleš Opatrný si vylepšené závodiště Chuchle Areny Praha pochvaloval již v pátek, kdy střádal plány na sobotní hlavní soutěž pětidenního mítinku. „Od minulého roku provozovatelé areálu udělali velký pokrok, zvětšené opracoviště je velké plus, povrchy jsou lepší, jelikož si od loňska sedly, už se tu zkrátka závodí mnohem lépe,“ konstatoval v pátečním rozhovoru pro EquiTV.
 
Závody ve Velké Chuchli nabídly mimořádně atraktivní podívanou, jelikož nechyběl téměř nikdo z reprezentačního A i B kádru. „Jsou to všechno kolegové, s nimiž jezdím po mezinárodních závodech, takže se společně vídáme pravidelně. Ale pro mladší generace jezdců a domácí fanoušky parkurového skákání je to určitě zajímavá podívaná,“ souhlasil Opatrný.
 
Jak sám přiznal, první dny byly spíše pro rozeskákání, ale do sobotní hlavní soutěže již šel naplno: „Pro mě jsou to ve všední dny stále tréninkové starty, ale sobotní velkou cenu beru již vážněji.“ Nakonec obsadil první, druhé i třetí místo. Průběh závodů podrobně okomentoval v druhém rozhovoru pro internetovou televizi EquiTV.cz krátce po slavnostním vyhlášení výsledků, které muselo proběhnout ve stanu bez koní, jelikož do Velké Chuchle dorazila silná bouřka. 
 
Aleše Opatrného bude možné vidět i v dalších dnech na českých kolbištích. Postupně však začíná střádat plány na zahraniční výjezdy. „V neděli se ukážu ve Zduchovicích, za dva týdny budu ještě v Martinicích při Memoriálu Jana Papouška, a pak už doufám, že najdu nějaké mezinárodní závody, po kterých jsem se do teď ještě moc nedíval. Ale po víkendu se na něco podívám,“ dodal Aleš Opatrný. 
 
Poslechněte si oba video rozhovory EquiTV.cz a nezapomeňte sledovat další živé přenosy – jak z Českého skokového poháru ve Zduchovicích, tak z Memoriálu Jana Papouška v Martinicích či z celé řady dalších parkurových mítinků.
 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace