reklama 11C

reklama

Vítězství ve čtvrtečním chuchelském ST* získal Němec Manuel Prause

 11.06.2020 20:34 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Čtvrteční program ve Velké Chuchli přinesl celkem čtyři soutěže na čas, z nichž nejvyšší jednohvězdové ST ovládl v bezkonkurenčním čase německý reprezentant Manuel Prause na koni Chess. Nejlepší českou dvojicí byla Linda Portychová s klisnou Falino.

reklama 12B

Skokové závody v areálu Chuchle Arena Praha pokračovaly ve čtvrtek 11. června, kdy ze čtyř soutěží na čas bylo nejvyšší jednohvězdové ST. V něm se dařilo nejvíce německé dvojici Manuel Prause a Chess, když společně dosáhli bezchybného výkonu v čase 65,46, což byla o celých šest sekund rychlejší jízda než u druhé dvojice, Lindy Portychové sedlající klisnu Falino. O další půl sekundy pomalejší byla pak třetí Petra Pařenicová a Evergreen P.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace