Werth prochází Světovým pohárem bez zaváhání

Poslední kvalifikační kolo Světového poháru v drezuře začalo v pátek 10. března v nizozemském s´Hertogenbosch v rámci mítinku Indoor Brabant. A německá jezdkyně Isabell Werth při něm opět ukázala, že je v poslední době k neporažení…
10.03.2017 14:59  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Isabell Werth s Emiliem. Foto: FEI / Stefan Lafrentz

První úlohou CDI-W s´Hertogenbosch (NED), které je závěrečnou kvalifikací pro letošní finále drezurního Světového poháru, byla Grand Prix. Jela se v pátek 10. března a v konkurenci patnácti dvojic opět ukázala Němka Isabell Werth svoji sílu.

Pro nizozemské závody si zvolila stájovou dvojku Emilia, a soupeře v první soutěži porazila. Od rozhodčích za svůj výkon obdržela rovných 80,000 %.

Bezmála tři procenta na ní ztrácel druhý Hans Peter Minderhoud (NED) ve dvojici s koněm Glock´s Flirt, s nímž se loni stal celkovým vítězem právě ve finále SP.

Třetí příčku vybojovala německá reprezentantka Jessica von Bredow-Werndl na Zaire-E. Její výkon byl oceněn známkou 75,500 %.

Druhou soutěží CDI-W bude volná Grand Prix, která je na programu v sobotu 11. března od 14.30 hodin.