Werth potvrdila roli favoritky na CDI-W v Lyonu

Isabell Werth s klisnou Weihegold Old se poprvé představila na mezinárodních závodech Světového poháru CDI-W ve francouzském Lyonu během čtvrtka 27. října. Ten den nenašla německá dvojice v soutěži přemožitele a s více jak 83 % zvítězila…
27.10.2016 22:19  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Německá reprezentantka Isabell Werth mohla být při pohledu do startovních listin úlohy FEI Grand Prix pasována na favoritku soutěže. To s klisnou Weihegold Old potvrdila a dosáhla na první příčku se ziskem 83,940 %. Všichni rozhodčí se shodli na tom, že jejich výkon byl nejlepší, a dali dvojici na první příčku.

Zároveň se jednalo o jediný výsledek přesahující 80 %. Druhé místo putovalo do Velké Británie zásluhou dvojice Carl Hester a Nip Tuck s výsledkem 78,320 %. Třetí příčka připadla opět německé jezdkyni, a to Jessice von Bredow-Werndlkoněm Zaire-E. Jejich výkon byl ohodnocen 76,320 %.

Během pátku se pak koná soutěž Grand Prix Freestyle. Na startovní a výsledkové listiny se dostanete ZDE