reklama 11D

reklama

Rolf-Göran Bengtsson zvítězil v GCT Valkenswaard

 06.08.2016 19:31 | AUTOR

Švédský jezdec Rolf-Göran a Bengtsson s Casallem ASK zvítězil v sobotu 6. srpna v dalším kole Global Champions Tour ve Valkenswaard. V rozeskakování se jednalo o jednu z nejzkušenějších dvojic, která své kvality potvrdila a dojela si pro vítězství…

reklama 12A

Rolf-Göran Bengtsson předvedl se svým letos již 17letým hřebcem skvělé vystoupení a zaslouženě si dojel pro vítězství. Od prvních metrů bylo znát, že do jízdy dávají všechno a čas měli průběžně lepší. Zhrubapolovině trasy dokonce vedli o více jak vteřinu, jezdec však najel o něco opatrněji poslední skok. Tím část cenných setin vteřiny ztratil, nakonec mu to však na průběžné vedení o 17 setin sekundy stačilo.

Poslední startující byla Lauren Hough a dalo se předpokládat, že s Ohlala jsou silnou konkurencí právě této švédské dvojici. Díky průběžnému porovnání časů v online přenosu bylo možné sledovat již od počátku, jak si stojíbojičasem průběžného lídra. Přestože se v průběhu rozeskakování dostala tato jezdkyně na lepší mezičas, přišlo jedno shození a o vítězi bylo rozhodnuto.

Na startu rozeskakování se sešla šestice účastníků, kterým se podařilo dokončit obě kola dvoukolové soutěže bez shození. Největší podílněm měli zástupci USA, nejúspěšnější byla na druhé příčce Laura Kraut s koněm Cavalia, což bylaporovnánívítězným Casallem ASK pro změnu nejméně zkušená, teprve devítiletá klisna.

Třetí nejlepší výkon podal Ital Alberto Zorzikoněm Fair Light van´t Heike. Mezi šesticí byla i Edwina Tops-Alexander, která se taktéž nevyhnula jednomu shození. I nadále by však měla zůstatčele žebříčku.

Kompletní výsledky naleznete ZDEreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace