reklama 11A

reklama

Radek Nesvačil světovou sedmičkou spřežení

 14.05.2018 12:10 | AUTOR

ikonka

Po květnové aktualizaci obsadil ve světovém žebříčku čtyřspřeží FEI skvělou sedmou příčku Radek Nesvačil, který se tak mezi českými reprezentanty dostal do vedení. Hned za něj se pak s rozdílem jediného bodu postavil Jiří Nesvačil junior…

reklama 12C
Dva čeští reprezentanti ve čtyřspřeží stojí po květnové aktualizaci v elitní desítce světové žebříčku FEI pro rok 2018. Se 14 body je na sedmé příčce Radek Nesvačil, který má v rámci nejnovější verze započítané dvoje mezinárodní závody CAI, a to v Kladrubech a maďarském Mezohegyes. 
 
O jediný bod méně pak počítá Jiří Nesvačil junior, kterému patří osmé místo. Jiří Nesvačil junior bodoval jako vítěz kladrubského mítinku, je to však prozatím jeho jediný započítaný výsledek. 
 
Z původně desáté příčky se pak na současné třinácté místo propadl Jiří Nesvačil. Ten má 11 bodů rovněž z výjezdu do Maďarska do Mezohegyes.
 
Vedení si drží nizozemský reprezentant Bram Chardon (20 bodů), před Maďarem Józsefem Dobrovitzem (19 bodů) a svým krajanem Koosem De Ronde (17 bodů).
 

Kompletní světový žebříček FEI najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Ilustrační foto: Gabriela Pilařová


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace