reklama 11C

reklama

Jiří Nesvačil dokončil pátý při CAIO Mezohegyes

 01.05.2018 18:25 | AUTOR

ikonka

Z konečného pátého místa se v neděli 1. května radoval na maďarských mezinárodních závodech spřežení CAIO Mezohegyes Jiří Nesvačil. Tým v českých barvách pak na tomto mítinku obsadil stříbrnou příčku…

reklama 12C

České čtyřspřeží Jiřího Nesvačila předvedlo v rámci nedělního programu druhou nejlepší jízdu v poslední zkoušce, kterou byl parkur. S konečným výsledkem 189,51 trestných bodů se tak Jiří Nesvačil radoval z páté příčky, kterou si dokázal udržet během celého mítinku.

Druhé čtyřspřeží v barvách České republiky patřilo Radkovi Nesvačilovi. Ten si i po závěrečné zkoušce udržel osmou příčku, a to s výsledkem 208,43 trestných bodů.

Jiří a Radek Nesvačilovi na tomto mítinku závodili v rámci týmové soutěže, kde s výsledkem 397,94 bodů obsadili druhou příčku. Domácí maďarský tým získal zlato s výsledkem 324,52 trestnými body a trojlístek na stupních vítězů doplnil z Rakouska.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace