Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Nesvačil maraton CAIO 2018 ve Windsoru nedokončil

 12.05.2018 20:18 | AUTOR

ikonka

Smůla potkala Jiřího Nesvačila juniora v sobotním maratonu prestižních závodů CAIO4* v anglickém Windsoru. Po drezuře byl v konkurenci 30 vozatajů z 12 zemí patnáctý a maraton zahájil skvěle. Jenže po pár překážkách musel svoji účast ukončit…

reklama 12A
 
Náročný maraton postavený holandským stavitelem Johanem Jacobsem pro Jiřího Nesvačila juniora začal výborně. V první překážce byl čtvrtý, v druhé pátý. Ze třetí ovšem jeho výsledek již hodnocen nebyl, neboť se u jednoho z koní objevila krev z nozder. Okamžitě tak pro něj sportovní zápolení skončilo.
 
Dle informací z české ekipy je uvedený kůň v pořádku. Přesto po návratu do České republiky absolvuje vyšetření na veterinární klinice v Heřmanově Městci. 
 
V neděli 13. května i tak budeme moci našemu reprezentantovi držet palce, neboť pro vozatajský parkur zapřáhne do čtyřky náhradního koně. Všichni čeští fanoušci spřežení tak doufají, že alespoň v této závěrečné zkoušce, v níž patří Jiří Nesvačil junior mezi absolutní světovou špičku, dosáhne na dílčí úspěch.
 
Výsledky Royal Windsor Horse Show najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Ilustrační foto Gabriela Pilařová


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace