Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Pátý Jiří Nesvačil po maratonu na CAI Mezohegyes

 30.04.2018 22:13 | AUTOR

ikonka

Během pondělního dne 30. dubna se v maďarském Mezohegyes v rámci mezinárodních závodů spřežení CAIO4* a CAI2* konal maraton. V rámci čtyřspřeží nastoupili na start oba čeští jezdci. Lepší výkon opět podal Jiří Nesvačil a je po dvou dnech pátý…

reklama 12B

Český reprezentant Jiří Nesvačil předvedl během pondělního dne šestou nejlepší jízdu v maratonu, když si na konto připsal 125,75 trestných bodů. V součtu mu to po dvou částech soutěže spřežení stačí na páté místo průběžného pořadí.

Tuto příčku si tak udržel z prvního závodního dne. Celkem má zatím zapsáno 186,51 trestných bodů.

Druhý český zástupce Radek Nesvačil provedl své koně maratonem o něco pomaleji a na konto si připsal během pondělka 132,23 trestných bodů. Přitom na prvních překážkách si vedl výborně a u dvou zaznamenal i druhý nejlepší čas.

V součtu mu to však v pondělí stačilo na osmé místo a po dvou dnech je zatím taktéž osmý. Proti neděli si tak polepši o dvě pozice. Tento jezdec má zatím na kontě 197,89 trestných bodů. Na sedmou pozici však ztrácí pouhé desetiny bodu.

 

Startovní a výsledkové listiny můžete najít ZDE.  reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace