reklama 11C

reklama

Pánská sestava Berlin Lions při GCL v Chantilly

 12.07.2017 12:50 | AUTOR

V Chantilly odstartuje v pátek 14. července další závod seriálu Longines Global Champions Tour a Global Champions League. Tým Berlínských lvů se v něm tentokrát představí v ryze mužské sestavě. Nastoupí Aleš Opatrný a Gerco Schröder.

reklama 12C

Aleš Opatrný na okruhu GCL. Foto: David Horváth

Desáté kolo parkurového seriálu LGCT a GCL hostí francouzské městečko Chantilly. Za celek Berlin Lions budou tentokrát závodit v dvoukolovém ligovém klání Aleš Opatrný a jeho týmový kolega z Nizozemí Gerco Schröder.

Zahájení soutěže družstev je naplánováno na pátek 14. července, kdy se od 16.30 hodin jede první kolo s překážkami do 155 cm. Druhá část se odehraje o den později, to už budou jezdci zdolávat překážky s výškou do 160 cm. Start soutěže je stanoven na 13.45.

Druhá kola v rámci GCL jsou podle pravidel seriálu zároveň vždy kvalifikacemi do Grand Prix. O jejím vítězi se rozhodne v sobotu 15. července v podvečer. První účastník Grand Prix Chantilly vstoupí do kolbiště v 17.15 hodin.

Webové stránky LGCT najdete ZDE. Podrobnosti o ligové soutěži GCL najdete ZDE.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace