reklama 11D

reklama

Opava dějištěm druhého letošního KMK ve skákání

 16.05.2017 12:31 | AUTOR

Druhé kolo KMK v parkurovém skákání, které se mělo uskutečnit 21. dubna v Ostravě, se kvůli deštivému počasí nekonalo. Podruhé tak letos mladí koně ve věku od čtyř do šesti let změří síly na opavském kolbišti ve středu 17. května.

reklama 12B

Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Největší zájem je tradičně o soutěže pro nejmladší kategorii, tedy pro koně narozené v roce 2013. Klisen je do soutěže do 100 cm přihlášeno čtrnáct. Z domácího oddílu jsou čtyři Jenifer 5, Christa 2, Pretty Woman M a Reiky, v sedle se představí Martin Hruška a jeho starší bratr Jiří Hruška. Další mladé klisny představí mimo jiné Lucie Strnadlová (Amanosa a Paris DOr), Kateřina Kubrická (Christeen a Lovely 37) či Jiřina Bosáková s JLB Melody.
 
Valachů a hřebců je v nejmladší skupině osm. Za Stáj Mustang nastoupí Marek Klus s hřebci Quite Right a Stocantes, Nechybí jeho stájový kolega Michal Žilinský (Chescudors a Calox) startovat budou i Marek Hentšel (Jenčí) či Petr Eim (Coming Soon).
 
Celkem šest klisen a devět valachů a hřebců se bude prezentovat mezi pětiletými. Nechybí vítězka prvního kola v Nových Zámcích Emma Lee s jezdcem Jiřím Hruškou ani nejlepší v kategorii hřebců a valachů Dařbuján (Marek Hentšel).
 
Soutěž pro šestileté koně bude sloučená a budou startovat klisny, valaši i hřebci dohromady. Na soupisce je hřebec Giggs, který s Jiřím Hruškou vyhrál úvodní KMK v dubnu. Druhá byla klisna Evelyn (Petra Masárová), která je do Opavy také nahlášená.
 
Výsledky budeme aktualizovat v záznamu závodů níže.


Štítky: KMKOpavaskoky
reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace