reklama 11A

reklama

V Nových Zámcích zahájila série skokových KMK 2017

 13.04.2017 10:41 | AUTOR

Ve středu 12. dubna se v Nových Zámcích jelo první kolo letošní série chovatelských soutěží Kritéria mladých koní. Letos v něm soutěží klisny, hřebci i valaši narození v letech 2011 až 2013. Komu se nejvíce dařilo při úvodních závodech, čtěte níže.

reklama 12A

Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Nejmladší kategorie, tedy čtyřletých, bývá tradičně obsazený nejpočetnějším startovním polem. V Nových Zámcích při prvním kole KMK v parkurovém skákání tomu nebylo jinak. 
 
Klisen narozených v roce 2013 se představilo nakonec čtrnáct. Nejlepší hodnocení (25,500) si odnesla Lovely 37, kterou prezentovala Kateřina Kubrická před druhou Christou v sedle s Jiřím Hruškou a třetí Corneliou N s Ivo Přibylem.
 
Nejmladší skupina hřebců a valachů čítala celkem šest startujících. Známku 23,800 dostal Cola One s jezdcem Petrem Vančurou. Druhý byl Quite Right s Markem Klusem a na třetí místo dosáhla dvojice Michal Žilinský a Calox. 
 
V kategorii pětiletých klisen si pro první místo dojela Emma Lee Z (25,500), kterou sedlal Jiří Hruška. Druhou příčku získala Carpala-Peli s Lucií Strnadlovou a třetí dojela Hedda 1 v sedle s Jiřím Skřivanem. 
 
Pětiletý hřebec Dařbuján ovládl svou kategorii se známkou 26,000, prezentoval jej Marek Hentšel. Druhou příčku získal Sterling s Markem Klusem a třetí místo bral rovněž svěřenec Marka Kluse Solidat.
 
Kategorie šestiletých byla pro malý počet startujících sloučena do společné soutěže klisen, hřebců i valachů. Nejlepší známku si vyskákal Giggs s Jiřím Hruškou (25,400). Druhé místo získala klisna Evelyn s Petrou Masárovou a stejná jezdkyně sedlala rovněž třetího koně pořadí Doriana Graye.
 
Výsledky z KMK v Nových Zámcích najdete v záznamu závodů níže.


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace