reklama 11C

reklama

Druhá část sezony KMK odstartovala ve Zduchovicích

 06.07.2016 17:44 | AUTOR

Sezona parkurových chovatelských závodů známých jako Kritérium mladých koní vstoupila do své druhé poloviny. Sedmé kvalifikační kolo se odehrálo ve středu 6. července ve Zduchovicích. Podrobnější informace se dočtete v příspěvku níže.

reklama 12A

Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Sezona závodů skokového KMK se tradičně dělí na dvě poloviny, a pro druhou část se zvyšuje obtížnost soutěží, které jsou pro mladé koně připravené. Právě druhou část otevřely Zduchovice, kde se ve středu 6. července jelo sedmé kolo
 
V konkurenci třinácti klisen ročníku 2012 se nejlépe prezentovala Zaira Colata po Colato R, kterou sedlala Veronika Krajníková. Mezi stejně starými hřebci a valachy zvítězil Dartoni (Darco) s Kateřinou Hanušovou.
 
Pětiletým klisnám kralovala Gina (Drosselklang II), kterou prezentuje Jaroslav Jindra a kategorii hřebců a valachů ovládl Crosby DK (Cachas) s Jiřím Tmějem v sedle. O rok starší kategorii vyhrál písecký Warness po Warrant s Jakubem ŠtěrbouMezi šestiletými klisnami nenašla konkurentku Falino (Wietvot), která předvedl Rudolf Doležal.
 
Výsledky najdete v záznamu závodů – viz. odkaz níže.
 
Kompletní informace ke KMK najdete v tomto odkazu.


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace