reklama 11A

reklama

Třetí kvalifikace skokového KMK proběhla v Ptýrově

 18.05.2016 20:49 | AUTOR

Série chovatelských závodů Kritérium mladých koní v parkurovém skákání pokračovala třetím kolem, které se konalo ve středu 18. května ve středočeském Ptýrově. Výsledky z kompletně obsazených kategorií vám přinášíme podrobněji v článku.

reklama 12C

 

V Ptýrově se 18. května podařilo obsadit všechny věkové kategorie KMK, takže se jelo všech šest soutěží, jak je definují pravidla. V kategorii čtyřletých klisen se komisaři nejvíce líbil projev Tashity, kterou prezentoval Václav Horský. Klisna je českého chovu po Drosselklang II.
 
V soutěži čtyřletých hřebců a valachů si nejlépe vedl Denzel taktéž po hřebci Drosselklang II, jehož předvedl Jiří Tměj
 
Pětiletá April Z (ČT Aristo Z) v sedle s Václavem Horkým dostala nejvyšší hodnocení v soutěži klisen narozených v roce 2011 a mezi hřebci a valachy stejného ročníku vyhrál holandský teplokrevník Gondeliaz (po Zambesi), jehož sedlá Karel Polák.
 
Mezi šestiletými klisnami navázala na skvělou loňskou sezonu Kigali (ČT Heartbreak) předvedená Jaroslavem Jindrou, která vyhrála svou kategorii, stejně jako hřebec Warness (KWPN Warrant) mezi hřebci a valachy. Warnesse jezdí Jakub Štěrba
 
Výsledky z KMK v Ptýrově najdete v záznamu závodů – viz. odkaz níže


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace