reklama 11C

reklama

České čtvrteční úspěchy na CSI v Antverpách

 21.04.2017 10:25 | AUTOR

Při kvalitních mezinárodních závodech CSI5* v Antverpách nechybí na startu ani české dvojice. Během čtvrtka 20. dubna se při pětihvězdové úrovni dobře předvedla Emma Augier de Moussac, která s Kanonojou chybovala až v druhé fázi…

reklama 12D

Emma Augier de Moussac startovala během čtvrtka ve dvou soutěžích v rámci CSI5*. Více se jí dařilo v soutěži 145 centimetrů vysoké, která se jela jako dvoufázové skákání. Na tomto parkuru sedlala česká reprezentantka klisnu Kanonja. První fázi sice dokončily bezchybně, v druhé si však připsaly 8 trestných bodů. To je připravilo o přední místa.

Tato česká jezdkyně nechyběla ani v nejtěžší soutěži čtvrtečního dne, což byl parkur 155 centimetrů vysoký. V kvalitní konkurenci dokončila náročnou soutěž s klisnou Diva s dvěma chybami.

Během čtvrtka se ještě představila Lada Šobichová, a to L´Amour při CSI2*. Soutěž 135 centimetrů vysokou dokončila s jedním shozením. Přední místa si mezi sebou rozdělila čtrnáctka bezchybných.

Kompletní výsledky naleznete ZDEreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace