reklama 11C

reklama

Češky nechyběly v úvodních soutěžích CSI Antverpy

 20.04.2017 11:52 | AUTOR

Ve středu 19. dubna odstartovaly v Antverpách mezinárodní parkurové závody. Vypsané jsou soutěže kategorie CSI5*, v nich závodí Emma de Moussac. Do soutěží se zapojily i další české jezdkyně, které absolvují jedno a dvouhvězdovou úroveň.

reklama 12D

Lada Šobichová dojela pátá ve středeční soutěži do 145 cm. Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Emma de Moussac nastoupila ve středu 19. dubna v rámci nejtěžší a extrémně dobře obsazené kategorie CSI5* do soutěž na čas s překážkami do 150 cm. Vítězem se stal Emanuele Gaudiano (ITA) v sedle valacha Chalou. Emma de Moussac s Divou chybovala jednou, a výsledek stačil na výborné 14. místo.
 
V kategorii CSI1* závodí sestra Emmy Charlotte de Moussac, která v první dvoufázovce do 125 cm sedlala valacha Jules Verne. Obě části parkuru překonala bez chyb a s výsledným časem 34,40 si dojela pro 26. příčku. 
 
Dvoufázové skákání do 135 cm bylo také na programu jako první soutěž dvouhvězdové úrovně. Do té je přihlášená Lada Šobichová, která s L´Amour zajela také dvě čisté fáze a dokončila sedmadvacátá.
 
Jezdkyni se výborně dařilo v další soutěži, kterou byla stopětačtyřicítka s rozeskakováním. Lada Šobichová do ní nastoupila s koněm Lord D Or a po bezchybné základní části se probojovala do rozeskakování. V něm opět nechybovala a dojela si pro 5. místo. 
 

Kompletní výsledky z CSI Antverpy jsou ZDEreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace