ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11B

reklama

Bieliková a Kolowrat-Krakowská míří a CSI WrN

 28.06.2016 10:27 | AUTOR

V rakouském Wiener Neustadtu se ve dnech 28. června – 3. července závodí v rámci mezinárodních skokových závodů CSIYH a CSI2*. V obou kategoriích budeme mít české zastoupení, a to díky Francesce Kolowrat-Krakowské a také Nikole Bieikové…

reklama 12A

Ilustrační foto Kateřina Návojová

Dvě jezdkyně, avšak se sedmi koňmi, jsou nahlášené do soutěží při CSI2*. Francesca Kolowrat-Krakowská se totiž představí hnedpěti svými svěřenci. Nahlášena je konkrétněkoňmi Calista T, Cazz C, Frascati van ter Hulst, Nobilis a takéklisnou Vorieta.

Dále bude bojovatsoutěžích CSI2* Nikola Bielikovádvojicí koní Caitoki II a Carthinjo. Do kategorie mladých koní si tato česká reprezentantka bere koně Capri FZ, Casillas a Vepora.

Českou ekipu doplní také ta slovenská, která by měla nastoupit v početnějším složení. Jen první den jsou nahlášeni jezdci Petronela Neuschlová, Michal Žák, Marko Halo a Juraj Hanulaj.

Startovní a posléze výsledkové listiny naleznete ZDEreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace