Úspěšný výjezd na CSN Wiener Neustadt

O víkendu ve dnech 11. – 12. června pokračoval program národních skokových závodů ve Wiener Neustadtu. O dvě výhry se postarala Anna Lani Novak, v Grand Prix se nejlépe prosadil Kamil Papoušek, když postoupil s koněm Flying i do rozeskakování…
12.06.2016 23:01  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Kamil Papoušek předvedlnejvyšší soutěži závodů, nedělní Grand Prix na parkuru 145 centimetrů vysokém, dva kvalitní výsledky. S Centisimem jednou chyboval, přesto mu to stačilo na pěkné deváté místo. V sedle koně Flying si tento český reprezentant vedl ještě lépe, neboť se probojovali i do rozeskakování. Tam si po jedné chybě nakonec odvezli šestou pozici. Francesca Kolowrat-Krakowská tento těžký parkur absolvovala s Frascati pouze s jednou chybou, což jezdkyni stačilo ještě na umístění v elitní patnáctce

Během neděle si dojela Anna Lani Novak pro dvě vítězství, a to vždy na parkuru hodnoceném na čas. V soutěži 125 centimetrů vysoké nenašla přemožiteleTavetou HS, v předešlé soutěži 120 centimetrů byla nejlepšíLollou.

sobotní soutěži 125 centimetrů vysoké se také radovala Česká republika, a to zásluhou Michaely Rodovékoněm Jinter van het Hagehof. Na dekorování ji doprovodila třetí Tereza Markusková (Ilana van de Eedhoek) a čtvrtá Vladislava Fenclová (Picobella). V druhém oddělení soutěže si Michalea Rodová dojela pro druhou příčkukoněm Canair.