Body ze Světového poháru z Madridu jdou do Německa. Zásluhou Schneider

Světový pohár v drezuře bodovaný do Západoevropské ligy FEI pokračoval pátým kolem, které se konalo v Madridu. Ačkoliv chyběla úřadující světová jednička Němka Isabell Werth, body za vítězství stejně putovaly do Německa.
30.11.2019 18:50  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Pátý závod série halového Světového poháru v drezuře Západoevropské ligy se konal 29. a 30. listopadu v Madridu. Aktuálně nejúspěšnější jezdkyně světa Němka Isabell Werth na startu chyběla, velmi dobře jí však zastoupila její krajanka Dorothee Schneider.

V páteční Grand Prix nenašla v sedle bavorského valacha Sammy Davis jr. přemožitele a vyhrála se ziskem 78,217 %. Druhé místo obsadila domácí dvojice Claudio Castillo Ruiz a Alcaide a třetí skončil Nizozemec Hans Peter Minderhoud na Glock´s Zanardi.

O den později byla na programu volná úloha Grand Prix, jíž opět ovládla německá dvojice Schneider a Sammy Davis jr. s hodnocením přes 82 %. Také pořadí na dalších pozicích v TOP3 zůstalo nezměněno.