reklama 11D

Valašský hattrick: Zahajovací Slušovice byly ve znamení Kvízové a Holčáka

ikonka

Jezdkyně Sofie Kvízová a trenér Radek Holčák byli hlavními postavami sobotního zahajovacího mítinku ve Slušovicích. Tandem z Velkých Karlovic se radoval z hattricku včetně trojkové Ceny města Slušovice (2200 m) s tříletou hnědkou Danicou.
11.05.2024 22:38  |  Autor: Martin Cáp  |  Foto: Bohumil Křižan / JC ČR  |  Rubrika: Dostihy  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12C

Polosestra výborné Dajuky z vlastního chovu stáje K-K Metal a.s. si jistě o 3 délky poradila s maďarskou Szofií a vyčlenila se z řad nezvítězivších. Na třetím místě získala první dotované umístění kariéry další domácí odchovankyně Eli von Drachen.

O další úspěchy valašského týmu se postarali čtyřletá Westminster Queen ze stáje R+P Topičovi ve čtyřkové Ceně společnosti D Plast (1800 m) a podruhé v kariéře startující syn jedničkově umístěné klisny Lust Loriano ze stáje AGA-Vlachovice v závěrečné Ceně Zlínského kraje (1800 m). Sofie Kvízová tak dosáhla svůj vůbec první hattrick.

Emocionálním momentem bylo vítězství desetiletého veterána Mollys Best ze stáje Filip ve sprinterské Ceně společnosti Unimarco a.s. Někdejší jedničkový vítěz v napínavém finiši zdolal o krk Juvanu, třetí skončila Dalida. Ve valachově sedle byl Jiří Palík, který posléze přidal ještě druhý úspěch s pětiletým Lazardem ve čtyřkové Ceně spolku Dostihy Slušovice (2200 m).

V jediné steeplechase odpoledne Ceně obce Hošťálková (V, 3200 m) zúročil start v nohou čtyřletý Dernier ze stáje Dr. Charvát. Polobratr hvězd nedávné minulosti My Old Husbanda, Dumnonie či Dominiqua dominoval pod Janem Faltejskem jistě o 2 1/4 délky před Čárynkou a Eleonorou.

Úvodní proutěné překážky Cena senátora Goláně (V, 3200 m) přinesly první překážkový triumf čtyřletého Stratovaria z DS Moravia Magna. Start-cíl jdoucí svěřenec Radima Bodláka, který dodatečně angažoval Lenku Neprašovou, utekl druhému Wolfmasterovi o 11 délek.

Rámcový program na dobře připravené slušovické dráze před početnou diváckou kulisou doplnily dva dostihy poníků.
FANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13C

NEPŘEHLÉDNĚTE