Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Voltižní MS Budapešť: Hablovič je po technických sestavách patnáctý

 28.08.2021 16:03 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Mistrovství světa seniorů ve voltiži v Budapešti pokračovalo 28. srpna první částí finálového kola. Muži i ženy jeli technické sestavy. Český reprezentant Jan Hablovič je prozatím na patnácté příčce. Největší šanci na titul má Lambert Leclezio.

reklama 12B

 

Sobota 28. srpna nabídla na mistrovství světa seniorů ve voltiži technické sestavy. Ty se jely jako první část finálového kola. Česko má zastoupení už pouze v kategorii mužů. Jan Hablovič, cvičící s Tymiánem pod vedením lonžérky Libuše Hablovičové, dostal známku 6,126, což stačí na průběžné patnácté místo. Ve vedení je Francouz Lambert Leclezio, který zatím ovládl všechny sestavy. V kategorii žen se ve finále nejvíce daří Rakušance Evě Nagiller. 
 

Výsledky jsou ZDE

 
Foto: Nelly Mikesková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace