reklama 11C

reklama

Vinckier vítězem finále Middle Tour CSI Olomouc. Uspěly i dvě Češky

 30.08.2020 11:48 | AUTOR

ikonka

Nedělní zahajovací soutěží CSI2*-W v Olomouci bylo finále Middle Tour. Z početného startovního pole se pouze sedm jezdců probojovala do rozeskakování, a to včetně dvou českých dvojic. Na vítězství dosáhl belgický zástupce Jan Vinckier s hřebcem Lord.

reklama 12A

 
Téměř sedmdesát startujících nastoupilo do základního kola finálové soutěže Middle Tour v rámci mezinárodních skokových závodů CSI2*-W v Olomouci. Na parkuru 140 centimetrů vysokém však pouze sedm jezdců dokázalo absolvovat připravený parkur bez trestných bodů, a ti tak postoupili do rozeskakování. V něm výborně využil své poslední startovní pozice, a tedy znalosti ostatních výsledků, Jan Vinckier. Zajel sice pomaleji v čase 46,13 vteřiny, jako jediný však nechyboval. S hřebcem Lord se tak s radoval z vítězství. 
 
Druhá byla německá jezdkyně Jörne Sprehe, která s valachem Solero 79 dokončila s jednou chybou a ve výborném čase 38,10 vteřiny. Elitní trio uzavřel další Němec, a to Marvin Jüngel. I on s klisnou Balou´s Erbin jednou chyboval a zapsal čas 40,51 vteřiny. 
 
Do rozeskakování se probojovaly také dvě české dvojice. Konečné páté místo obsadila Kateřina Wáclavíková s valachem Campobasso. Hned za ní si pro šesté místo dojela Natálie Soukupová s klisnou Laudana. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také i během závěrečného dne on-line přenos
 
 
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace