reklama 11D

reklama

Ve Zduchovicích vyvrcholil celoroční seriál Channel Star 2020

 13.09.2020 18:52 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Neděle 13. září byla posledním dnem, kdy probíhalo finále zduchovického celoročního seriálu Channel Star 2020. Vrcholily soutěže pro pony small, middle a big tour a zároveň pro velké koně, kdy jezdci byli bodováni v kategoriích Children a Junior.

reklama 12C

Ve velké pony túře v rámci Channel Star 2020 si připsala celkové vítězství Štěpánka Mašková. Druhou příčku obsadila Sarah Dajbychová a na místě třetím se v této pony sekci umístila Martina Rydrychová. 
 
V dětské túře byla v celkovém součtu nejlepší Rozálie Sovová, druhá potom opět Štěpánka Mašková a na třetím místě v seriálu skončila Lucie Pavlečková. Mezi juniory si nejlépe vedla Helena Bečvářová, která zvítězila v celkovém hodnocení seriálu. Druhá byla Jana Táboříková a místo třetí patřilo Žanetě Proškové.
 
Vrcholem nedělního programu ve Zduchovicích byla soutěž stupně ST*, ve které zvítězila Alžběta Vojtková a Catar 1. 
 
 

Kompletní výsledky seríálu Channel Star 2020 ZDE.

 

Výsledky posledního finálového kola ZDE.

 

Foto archiv Jezdecké centrum ZduchoviceK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace