reklama 11C

reklama

V Lamprechtshausenu začalo CSIO pro mladé. Českým jezdcům se daří

 10.09.2020 19:28 | AUTOR: Josef Malinovský |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Mezinárodní parkurové závody CSIO pro pony, děti, juniory a mladé jezdce, resp. jezdce do 25 let začaly ve čtvrtek 10. září v rakouském Lamprechtshausenu. V úvodu mítinku se dařilo i českým jezdcům, kteří se nejednou umístili v TOP10.

reklama 12D

 
Viktor Skutecký s Jolly Jokerem obsadil čtvrtou příčku v zahajovací soutěži pro děti na výšce 115 centimetrů. 
 
Malou túru pro mladé jezdce dokončila ve čtvrtek bez penalizace Kateřina Kučerová s E-Vincentem a skončila sedmá. Dva trestné body pak stačily na osmou pozici Kateřině Tomanové s H.S. Mont Blanc.
 
Závěr čtvrtečního programu patřil kvalifikačním soutěžím pro Grand Prix. Junioři skákali do 135 centimetrů a z českých jezdců se nejvíce dařilo Tereze Svobodové, která v sedle Britanie skončila s jednou chybou jako první neumístěná. 
 
Pro mladé jezdce byl připraven parkur do 140 centimetrů, s nímž si nejlépe poradila Kateřina Tomanová s Quebecem. Ta projela cílem s šesti trestnými body, což stačilo na dotovanou jedenáctou příčku.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Foto archiv Viktora Skuteckého (zdroj: FB)


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace