Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Úspěšná série Pavla Složila pokračuje, v Trevisu získal hattrick

 20.11.2021 19:22 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Hattrick žokeje Pavla Složila mladšího a rodiny Váňových se odehrál na sobotním mítinku v italském Trevisu. Zasloužili se o něj Poet’s Shadow, Ventura Bounty a Passion Return. Naopak ve francouzském Nimes se českým koním nedařilo.

reklama 12C
Základ k úspěšnému odpoledni položila centrála Mlýnce / Bohuslav už v úvodní steeplechase Premio Carbonera na 3500 metrů. Pětiletý tmavý hnědák Poet’s Shadow ze stáje Scuderia Tania se prosadil lehce o 2 1/2 délky a získal své druhé letošní italské vítězství.
 
O rok mladší valach Ventura Bounty ze stáje Scuderia Aichner SRL se po půlroční pauze vrátil vítězně v proutěných překážkách Premio Ass. Arma Di Cavalleria na 3000 metrů.
 
Třetím sobotním vítězem se v proutěnkářkém Premio Riccardo Milani na 3500 metrů stal další nositel žluto-černých barev Passion Return. Pětiletý ryzák při svém prvním triumfu kariéry jistě o délku zdolal Kings Rocka, český doběh raz-tři dotvořil Hádés.
 
V rovinové části programu nasbírali čeští koně několik umístění. Persian Sun a Tos Sia obsadili druhou a třetí příčku na 2000 metrů, Sixte byla pátá na 1650 metrů.
 
Ve francouzském Nimes se v sobotu představili dva svěřenci trenéra Zdena Koplíka. Ultimate Fight a Manolla se v classe 3 Prix Raphael Balester (1200 m, 12 000 eur) seřadili na devátém a desátém místě.
 
Ilustrační foto: Martin Cáp


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace