reklama 11D

reklama

Úspěšná premiéra po pěti letech. Petr Tůma se radoval ve Wroclawi

 30.09.2020 18:22 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Vítězný návrat mezi trenéry slavil ve středu Petr Tůma. V Opavě působící žokej dovedl svého jediného svěřence Option Be k lehkému úspěchu na proutěných překážkách ve Wroclawi. Osmiletý valach stáje Metaxa Opava - Tůma dominoval o 14 délek.

reklama 12A

Triumf v dostihu na 3800 metrů o 20 000 zlotých byl Tůmovým třetím trenérským vítězstvím a prvním po osmi letech. Letos si zažádal o licenci po pětileté přestávce a jeho prvním svěřencem je právě Option Be, který předloni v tréninku Josefa Váni třikrát vyhrál v Itálii.

Druhým českým vítězem v rámci středečních dostihů ve Wroclawi byl pětiletý Her Him z tréninku a majetku Ivany Porkátové. Ve steeplechase na 4400 metrů o délku porazil domácího Nicka. Ve valachově sedle byl Pavel Složil mladší.

 

Na snímku: Option Be s Petrem Tůmou, foto archiv majitele.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace