Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11C

reklama

Start sezony o 106: Zduchovice přidávají další závody na konci května

 14.05.2021 14:41 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od příštího týden se bude moci rozeběhnout jezdecká sezona a pořadatelé očekávají velký hlad po startech v soutěžích. Provozovatelé Jezdeckého centra Zduchovice na očekávanou poptávku zareagovali a přidali nové závody na konci května.

reklama 12A
Kromě původně plánované akce Channel Star, která se uskuteční od 20. do 23. května, v Jezdeckém centru Zduchovice proběhnou závody hned v následujícím týdnu. Na pátek 25. května budou vypsané soutěže od ZM do S*, v sobotu pak od stejné úrovně do S**.
 
Prvním velkým vrcholem sezony 2021 ve Zduchovicích se stane od 3. do 6. června mezinárodní mítink CSI2*, CSU1* a CSIH1*. 
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace