Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Srpnové KMK v Písku: Z klisen se dařilo Varmon, Paulette a Crazy

 12.08.2020 17:57 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu 12. srpna pokračuje série Kritérií mladých koní 2020 v Písku. V soutěži pětiletých klisen byla velmi vysoce hodnocena Paulette van den Dries s Václavem Nágrem, jež obdržela 26,3 bodu. Mezi šestiletými zvítězila Crazy 3 s Jaroslavem Jindrou.

reklama 12C

 
Mezi čtyřletými klisnami nenašla přemožitelku Varmon po Volonter-T s Kateřinou Hudíkovou (25,3 b.). V soutěži pětiletých vyhrála Paulette van det Dries po Cornet Obolensky s Václavem Nágrem (26,3 b.). Z šestiletých klisen se dařilo nejvíce Crazy 3 po Cannavaro (26,0 b.), kterou sedlal Jaroslav Jindra.
 
Přehled vítězů v soutěžích hřebců a valachů nabídneme v samostatném příspěvku. Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto Hana Štěrbová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace