NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Scott Brash a Hello Vincent triumfovali při CHIO Aachen v Ceně Allianz

 19.09.2021 11:17 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V hlavní sobotní skokové soutěži CHIO Aachen, kterou byla Cena Allianz na výšce 155 centimetrů, zvítězil Scott Brash na dvanáctiletém hřebci Hello Vincent. První i druhé kolo soutěž překonal bez penalizace v čase 53,84 sekundy.

reklama 12C
 
Do tzv. Winning Round Ceny Allianz při CHIO Aachen postupovalo deset nejlepších dvojic z kola základního. Čistou jízdu jich zopakovalo sedm. 
 
Z vítězství se nakonec radoval Brit Scott Bras v sedle hřebce Hello Vincent, jemuž časomíra v cíli ukázala hodnotu 53,84. O necelé čtyři desetiny pomalejší byl domácí Christian Ahlamnn na Dominatorovi 2000 Z a dalších 45 setin sekundy ztrácel na vítěze Ir Darragh Kenny s valachem Idalville d´Esprit.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto: CHIO Aachen / Michael Strauch


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace