Nestíháte číst? Poslouchejte EquiRadio.cz! Novinka skupiny EQUINET
reklama 11B

reklama

Při CSIO Zduchovice proběhnou navíc národní soutěže pro všechny jezdce

 24.06.2021 11:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pořadatelé CSIO ve Zduchovicích, které se koná od 1. do 4. července, oznámili, že od čtvrtka do soboty vypsali navíc národní soutěže od 115 do 135 centimetrů, které jsou otevřeny pro všechny kategorie jezdců.

reklama 12B
 
V rámci kategorie CSN proběhnou ve Zduchovicích ve čtvrtek 1. července soutěže do 115 a 125 centimetrů, v pátek se výška zvedne o 5 centimetrů, stejně jako v sobotu, kdy se tedy bude skákat na úrovni 125 a 135 centimetrů.
 
Z hlediska mezinárodních závodů CSIO Zduchovice budou nejdůležitějšími dny pátek a neděle. Na 2. července jsou naplánovány Poháry národů dětí, juniorů a mladých jezdců, tyto věkové skupiny čekají v neděli Grand Prix. 
 
V juniorském Nations Cupu bude šest týmů – dva z České republiky a Německa, po jednom pak z Polska a Nizozemska. V případě dětí a mladých jezdců zatím skladbu týmů organizátoři neoznámili.
 
Foto: Josef Malinovský
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace