reklama 11B

reklama

Pavlína Plotnárková vítězkou Czech Junior Cupu při ČSP 2020 v Olomouci

 02.08.2020 13:40 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Dílčí finále Czech Junior Cupu v rámci sedmého mítinku Českého skokového poháru v Olomouci ovládla Pavlína Plotnárková v sedle Sympatie S. V rozeskakování tří dvojic jednou chybovala stejně jako Mariana Michlíčková s koněm Officier van de Achterhoek.

reklama 12A
 
Třetí místo v juniorském klání obsadila Natálie Očenášková se Salou Z. Na rozdíl od dvou svých soupeřek si v rozeskakování připsala dvě chyby. I kdyby však měla o chybu méně, na pořadí by to nic nezměnilo, jelikož čas měla nejpomalejší. 
 
Foto Zenon Kisza – www.fotokisza.com


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace