reklama 11A

reklama

Mezi světovou konkurencí v Oplglabbeek uhájila Veselá šesté místo

 23.10.2020 22:42 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V pozdních večerních hodinách vrcholila páteční soutěž CSI2* 145 centimetrů v Sentower Park Oplglabbeek, která byla zároveň započítávaná do žebříčku Longines Ranking. Tereza Veselá s Ferrari zajela čisté jízdy a skončila šestá.

reklama 12C
 
Po bezchybném základním kole přidala Tereza Veselá společně s desetiletým valachem Ferrari bezchybné rozeskakování a čas 41,30 sekundy zařadil českou dvojici na krásné šesté místo. V soutěži zvítězil nizozemský reprezentant Leopold Van Asten s valachem VDL Groep Hutch před druhým Maikelem van der Vleutenem, který sedlal klisnu Canishu. I třetí místo patřilo nizozemské dvojici Kevin Beerse a Gilona AO.
 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM 

Ilustarční foto Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace