Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11D

Mariana Michlíčková a Leeve Jung desátí v Grand Prix CSIOJ v Hagenu

 11.06.2021 21:24 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V páteční juniorské Grand Prix při CSIO v Hagenu obsadila Mariana Michlíčková v sedle Leeve Junga 2 pěkné desáté místo, když na parkuru do 140 centimetrů postoupila do rozeskakování a v něm dokončila se 14 trestnými body v čase 57,40 sekundy.

reklama 12A
 
Do Grand Prix juniorů nastoupilo 63 dvojic a dvanáct z nich překonalo základní parkur s výškou překážek 140 bez penalizace. Zvítězila Ebba Danielsson s klisnou T-Gavili Z ze Švédska. 
 
Mladí jezdci měli Grand Prix na výšce 145 centimetrů a do rozeskakování postoupili jen čtyři účastníci. Vyhrál Theodor Linde s valachem Salto des Nauves H D C z Dánska. Jedinou českou účastnicí této soutěže byla Linda Portychová s klisnou Falino, která inkasovala v základní části 8 trestných bodů a skončila šestnáctá.
 

Kompletní výsledky najdete TADY

 
Foto: se souhlasem Mariany Michlíčkové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE