reklama 11B

reklama

Longines EEF Pohár národů CSIO3* Bratislava. Češi a Slováci na startu

 20.05.2022 08:34 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V pátek 20. května od 14:00 hodin začne první kolo Longines EEF Poháru národů CSIO3* Bratislava při Danube Equestrian Festivalu. Reprezentanti Slovenska a České republiky půjdou vždy po sobě, a to pátí a šestí v pořadí. Máme pro vás jejich seznam.

reklama 12C
 
Za Slovensko nastoupí nejprve Michaela Ješková s Incredible W, dále Dominika Gaalová s valachem Senjor Catello, třetí Radovan Šillo na valachovi Quadrosson ASK a finišmanem bude Patrik Majher v sedle valacha Claude. 
 
Z Čechů otevře soutěž Filip Doležal a jeho jedenáctiletý Coup de Couer Gp Madame Z. Premiéru v této prestižní soutěži zažije Daniel Pospěch na klisně Ma Bell, poté odstartuje Alena Machová na klisně Chacco Bella a na závěr Vladimír Tretera s Gangsterem V/H Noddevelt.
 
Celkem je na startovní listině jedenáct týmů v následujícím vylosovaném pořadí: Nizozemsko, Belgie, Slovinsko, Švýcarsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Irsko, Německo, Rakousko a Dánsko.
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto: Josef Malinovský


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace