reklama 11B

reklama

Leden, kam s koňmi jedem? Češi míří do Olivy, Salzburgu i Opglabbeeku

 13.01.2021 09:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od čtvrtka 14. ledna budeme moci opět držet palce českým jezdcům na mezinárodních závodech v zahraničí. O první starty se postará Anna Kellnerová v Olivě. V lednu zahájí sezonu také další jezdci, a to v rakouském Salzburgu či belgickém Opglabbeeku.

reklama 12A
 
Spring Mediterranean Equestrian Tour 2021 poběží od ledna do dubna. Lednové části, která zahrnuje tři týdny, se zúčastní nejen Anna Kellnerová, ale také Lucie Anovčínová. Ta se k ní přidá od druhého soutěžního týdne. V první části Kellnerová odstartuje s koňmi Classic, Deep Impact 8 či Valencia V Z. Do druhé má přihlášené kromě zmíněné trojice ještě Balguera a Catch Me If You Can OLD. Tito dva koně by pak měli startovat i v třetím týdnu. Lucie Anovčínová by se měla na start v Olivě postavit s klisnou Auteuil AH Z.
 
V Belgickém Opglabbeeku bychom měli mít možnost sledovat od 13. do 16. ledna Valentýnu Kukovou s koňmi Cool Scendy, Journal a Udget du Rozel. Do rakouského Salzburgu se chystají ve stejném termínu Eliška Opravilová s Kleons Empire, Žaneta Pokorná s Cameleonem Z a klisnou Hudalma, v neposlední řadě pak Adéla Pokorná a Zaira Caletta. 
 
V Opglabbeeku budou mezinárodní závody pokračovat i o dva týdny později a opět by tam neměla chybět s již zmíněnými svěřenci Valentýna Kuková.
 
Zdroj: přehled zahraničních výjezdů ČJF
Ilustrační foto METOliva.com / Adolfo Gosálvez


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace