Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Kuková vyhrála v šamorínské stotřicítce. Vítězství si dělila s Bulikem

 22.10.2021 16:20 | AUTOR: Vojtěch Kroupa |
PRÁVĚ TEĎ

ikonka

V pátek 22. října ovládla parkur do 130 centimetrů při závodech GC v Šamoríne Valentýna Kuková. Nastala však poměrně raritní situace, když stejný čas rozeskakování 36,41 vteřiny zapsal i slovenský jezdec Martin Bulik a stal se druhým vítězem soutěže.

reklama 12D

Českou republiku reprezentuje i při druhém týdnu mítinku Global Champions ve slovenském Šamoríně Valentýna Kuková se svými koňmi. Páteční start v soutěži s překážkami vysokými 130 centimetrů se jí vyvedl výborně s francouzskou klisnou Venise du Reverdy, s níž zvítězila. Nejlepší pětici uzavírala rovněž česká dvojice Sára Vingrálková s valachem Damocles From Second Life Z. 
 
V úvodu pátečního programu v Šamoríně se opět skvěle prezentovala Valentýna Kuková. V soutěži, jejíž překážky dosahovaly 145 centimetrů obsadila v konkurenci světových jezdců šesté místo, a to v sedle koně Oak Grove‘s Laith po bezchybně překonaném parkuru. O dvě příčky před českou jezdkyní skončila světová jednička Peder Fredricson.
 
Foto: Vojtěch Kroupa


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace