Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Kuchár ve vedení mistrovství SR. V patách jsou mu Šulek, Cigán a Hollý

 09.10.2020 20:02 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V pátek 9. října odstartovalo v Šamoríně mistrovství Slovenské republiky ve skocích. V hlavní kategorii se do vedení dostal Tomáš Kuchár s Elasko Hero, za nímž jsou Igor Šulek s Wavo Aramis, Ján Cigán s koněm Arcan a Andrej Hollý s Chellano Lady.

reklama 12B
 
Slovak Open Jumping Championships 2020 v Šamoríně mělo na programu v pátek hned sedm soutěží. Ta nejvyšší se jela na stupni obtížnosti ST s překážkami vysokými do 140 centimetrů. 
 
Čtveřice nejlepších jezdců se se svými druhými koňmi seřadila ve stejném pořadí na 6. až 9. místě. Pátý byl v prvním kole Michal Žák s Eduardem. 
 
Stejně jako v pátek, i v sobotu a v neděli můžete sledovat průběh mistrovství Slovenské republiky v parkurovém skákání živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz / EquiTV.sk.
 

Kompletní výsledky najdete na adrese www.ridersanddreams.sk

 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace