reklama 11D

reklama

Kamil Papoušek a Stakki Boy-KL vyhráli v Bratislavě sobotní finále YH

 21.05.2022 19:22 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Třetí sobotní soutěží v rámci Danube Equestrian Festivalu na bratislavském Tyršově nábřeží bylo finále kategorie pro šesti a sedmileté koně CSI YH1*. Osm dvojic postoupilo do rozeskakování a pět zopakovalo bezchybnou jízdu.

reklama 12B

Díky Kamilu Papouškovi v sedle šestiletého Stakki Boye-KL v závěru finále CSI YH1* v Bratislavě zněla na Tyršově nábřeží česká státní hymna. Zkráceným kurzem projel bez jediného trestného bodu v čase 33,87, který se nikomu dalšímu překonat nepodařilo. 
 
Dokonce se k tomuto času ani nikdo nepřiblížil, neboť druhý umístěný Max Kühner na sedmiletém valachovi Campino MR potřeboval na stejný úsek 36,36 sekundy. Poměrně velký rozdíl byl i od třetího v pořadí Niklause Schurtenbergera na sedmiletém Hero AB Z. Tomu časomíra zobrazila hodnotu 39,17. 
 
Čtvrtá příčka patřila Radovanovi Šillovi na hřebci Phenyo van het Keyserbos, pátá pak Danielu Pospěchovi s Rostou. 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto: Josef Malinovský
 
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace