ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11A

reklama

Guerdat vyhrál s Uranie de Belcour Grand Prix CSI4* v Gorla Minore

 17.05.2021 16:11 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Další cenný triumf si připsal při čtyřhvězdičkových mezinárodních závodech v italské Gorla Minore švýcarský jezdec Steve Guerdat, který je současnou světovou jedničkou v parkurovém žebříčku FEI. Grand Prix vyhrál v sedle klisny Uranie de Belcour.

reklama 12A
 
Hned sedm dvojic si dokázalo udržet čisté konto i po rozeskakování Grand Prix CSI4* v italské Gorla Minore s překážkami vysokými do 155 centimetrů. 
 
O prvenství rozhodovaly jen desetiny sekundy, neboť hned třem jezdcům ukázala časomíra před desetinnou čárkou hodnotu 33. Steve Guerdat s Uranie de Belcour vyhrál v čase 33,32, zatímco druhý v cíli Harry Allen protnul cílovou čáru po 33,56 vteřinách. Třetí pozice zbyla na Abdelkebira Ouaddara s Istanbull v.H Ooievaarshof se ztrátou 62 setin na vítěze. 
 
Zdroj foto: Steve Guerdat


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace