reklama 11D

reklama

Evropský pohár žokejů živě: Poběží na ČT2 i v internetovém streamu

 25.09.2020 10:00 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

Z šestého ročníku Evropského poháru žokejů, který se poběží v neděli 27. září v Chuchle Areně Praha, se chystá tradičně bohaté televizní vysílání. Pokud se nedostanete na dostihy osobně, můžete průběh celého odpoledne sledovat na ČT2 i na internetu.

reklama 12A
Přímý přenos a stream poběží prostřednictvím televizních i internetových kanálů ČT, na Tipsport TV a na youtubovém kanálu Jockey Clubu ČR. Výrobu přenosu zajišťuje Česká televize.
 
Start odpoledne je stanoven na 14:00, kdy bude odstartován úvodní dostih. Internetový stream by měl začít cca o půl hodiny dříve. Ve 14:40 hodin začíná přímý přenos České televize na programu ČT2 o délce 200 minut, který obsáhne veškeré důležité dění.
 
 
Ilustrační foto: Ivan Krejza

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace