reklama 11C

reklama

Dvakrát šestá byla Tereza Veselá při sobotním programu v Opglabbeek

 24.10.2020 17:01 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Velmi dobře reprezentuje Českou republiku Tereza Veselá se svými koňmi v Sentower Park v Opglabbeek. I v sobotu se dostala s dvěma koňmi mezi nejlepších deset umístěných, když s Hivantou i I am Hdh skončila na šestém místě.

reklama 12B

Stájová jednička Ferrari po vydařené páteční kvalifikaci na nedělní Grand Prix měla v sobotu odpočinkový režim. Do dvoufázové soutěže CSI1* 125 centimetrů nastoupila Tereza Veselá s klisnou Hivantou a podařilo se jí obě fáze parkuru překonat bez trestných bodů. S časem druhé fáze 33,16 sekundy se zařadila na šesté místo. 
 
Šestá pozice patřila Tereze Veselé i s druhým startujícím koněm I am Hdh. Tentokrát však v soutěži CSIYH1* 130 centimetrů pro sedmileté koně, která se jela na čas. Ten, který patřil české dvojici, měl hodnotu 59,14 sekund. 
 
V neděli se chystá Tereza Veselá zabojovat o nejlešpí umístění v Grand Prix** s Ferrarim, v Grand Prix* s Hivantou a startovat bude mezi sedmiletými i I am Hdh. 
 
 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM 

 
 
Foto: Pegasus Photo


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace